+420 226 886 377

NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ
O nás

Sdružení firem pod společnou obchodní značkou Audiatur představuje skupinu firem, které vznikly postupnou transformací podnikatelské činnosti zakladatelů v oborech účetního, mzdového, daňového a právního poradenství. Tato skupina firem čerpá z téměř třicetileté odborné zkušenosti a praxe.

V současnosti se uskupení skládá z daňově poradenské společnosti Audiatur s.r.o., advokátní kanceláře Mgr. Jiřího Motičáka, který je současně certifikovaným daňovým poradcem. Dále zahrnuje účetní a poradenskou společnost Chebská účetní a poradenská s.r.o., poskytující účetní, mzdové a personální služby a poradenství.

Sdružení firem Audiatur poskytuje komplexní a profesionální služby v oblastech účetnictví, mzdového, daňového a právního poradenství. Spoléhá se na dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti svých členů, aby svým klientům nabízelo nejvyšší úroveň podpory, přičemž klade důraz na vysokou odbornost a diskrétnost.

V současné době nabízíme naše služby nejen v České republice, zejména v Praze, Středočeském kraji, Karlovarském kraji a Jihomoravském kraji, ale také klientům z ostatních krajů ČR. Naše pobočky naleznete v Praze a Chebu. Naše působnost se však neomezuje pouze na Českou republiku, protože spolupracujeme i se zákazníky sídlícími například v Německu.

OBLASTI NAŠI ODBORNÉ PRAXE
Daňově právní servis

Daňově právní servis

Zaměřujeme se na nenásilnou trestnou činnost.

Daňové poradenství

Daňové poradenství je poskytováno dle zák. č. 523/1992 Sb

Pracovně právní agenda a spory

Řešíme spory zaměstnanců a zaměstnavatelů.

Poradenství v otázkách správního práva

Naše kancelář má bohaté zkušenosti v oblasti správního řízení

Zpracování daňových přiznání

V rámci poskytování našich odborných služeb pro Vás průběž

Zpracování účetnictví a mzdové agendy

O Vaše účetnictví a mzdovou agendu bude odborně postaráno.

Spokojených klientů
+ 0
Podaných přiznání
+ 0
Roků praxe
+ 0

AKTUÁLNĚ V DANÍCH, ÚČETNICTVÍ A PRÁVU
Nejnovější příspěvky

Vítejte na Audiatur.cz! Vaše cesta k úspěchu v účetnictví, daních a právu začíná zde. Jsme tady, abychom vám pomohli navigovat v dynamickém a často složitém světě finančních a právních regulací. Chápeme, jak je důležité být včas informován o všech novinkách

Sekce dotazů
Prostor pro Vaše dotazy

    Freyova 1/12, 190 00 Praha 9

    Obrněné brigády 20/20, 350 02 Cheb